Osale e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus

E-kursuse kvaliteedimärgi taotlemine on avatud kõikidele kõrgkoolide õppejõududele ja kutseõppeasutuste ning üldhariduskoolide õpetajatele, kes on loonud täielikult või osaliselt veebipõhise kursuse, ja on seda vähemalt korra läbi viinud. Osale taotlusvoorus juba täna! 

Kvaliteedimärk on tunnustus e-kursuse autorile, kes on saavutanud digitehnoloogia rakendamisel õppeprotsessis häid tulemusi. Kvaliteedimärkide väljaandmise eesmärk on levitada head kogemust ja saada tagasisidet oma e-kursusele kokkulepitud kvaliteedikriteeriumite alusel.  

Kuidas e-kursust hinnatakse? 

Kursust hindab e-õppe ekspertidest koosnev komisjon. Hindamise aluseks on kvaliteetse e-kursuse kriteeriumid. Vaata ka juhendit kvaliteetse e-kursuse loomiseks siit

Kõik taotlusvoorus osalenud e-kursused saavad ekspertidelt tagasisidet kursuse edasiseks arendamiseks. Kvaliteedinõuetele vastavatele e-kursustele antakse välja kvaliteedimärk, mille saab lisada oma e-kursusele. Kvaliteedimärgi pälvinud parimat e-kursust tunnustatakse aasta e-kursuse nimetusega. Aasta e-kursuse auhinnafond on 2000 eurot. 

Kuidas saab kvaliteedimärki taotleda? 

Kvaliteedimärgi taotlemiseks esita SIIN oma taotlus kursuse eneseanalüüsi ja organisatsiooni retsensiooniga.  

Eneseanalüüsi on võimalik täita inglise keeles SIIN

Taotlusi ootame 2. veebruarini 2023 (k.a). Kvaliteedimärgi saajad selguvad 17. aprilliks 2023. 

Lisainfo: 

Juhend kvaliteetse e-kursuse loomiseks 

Varasemate taotlusvoorude tulemused 

Korduma kippuvad küsimused 

Küsimuste korral võib julgelt kirjutada kvaliteet@harno.ee

Loe kvaliteedimärgist lähemalt siit